Wersja do druku Brak logowania
Zaloguj mnie | Pomoc

Pomoc:Usuwanie stron

Usuwanie stron z PoeWiki nie powinno się zdarzać zbyt często. Warto pamiętać, że każdy może edytować strony, a zatem również usuwać z nich treści, które mogłyby spowodować konieczność zlikwidowania strony (stanowiące naruszenie prawa itp.)

Jeżeli jednak z jakichś względów konieczne będzie usunięcie którejś ze stron, można skorzystać z odnośnika "Usuń" w menu nawigacyjnym (tylko zalogowani uczestnicy). Uwaga: usunięcie podstrony strony osobistej z tekstem powoduje automatyczne usunięcie strony rozmowy z nią skojarzonej. W przypadku, gdy na stronie rozmowy znajdują się jakieś komentarze, warto przemyśleć, czy nie należy skonsultować z komentatorami tego usunięcia.

Usuwanie kont uczestników nie jest niestety możliwe ze względu na integralność bazy danych. Uczestnicy, którzy zdecydują się skorzystać ze swojego prawa do odejścia mogą (w razie takiej potrzeby) sami usunąć zawartość swojej strony osobistej wraz z podstronami, pozostawiając ewentualnie informację o dacie zakończenia uczestnictwa w PoeWiki. Można też zwrócić się do administratorów z prośbą o zmianę nazwy użytkownika w bazie danych. Jest to do pewnego stopnia równoznaczne ze skorzystaniem przez uczestnika z prawa do zniknięcia.

Źródło: "http://poewiki.pl/index.php?title=Pomoc:Usuwanie_stron"

Ostatnio zmieniane o 11:42, 11 stycznia 2007


[PoeWiki]

Edytuj
Historia strony

Ostatnie zmiany
Losuj stronę
Lista uczestników
Co nowego?
Czerwony Pokój
Kategorie stron
Wszystkie strony


Co tu prowadzi?
Zmiany w powiązanych

Strony specjalne